Proiect Internațional Eco-Școala 2020

• Durata proiectului: sept. 2020 – sept. 2021
  • Coordonator proiect: ed. Bejenaru Adelina Ionela

Descarcă documentația proiectului [PDF, 170 KB]

Descarcă documentul "Grădinița Excellence – Activități din cadrul Programului Eco-Școala" [PDF, 19.55 MB]

ZIUA INTERNAȚIONALĂ A OMULUI DE ZAPADĂ - 18 IANUARIE

Știm cât de importantă este reciclarea, iar conduita micilor noștri preșcolari este mereu orientată în această direcție în cadrul activitaților desfășurate. Ziua Internațională a Omului de Zăpadă ne-a oferit prilejul unei noi provocări în acest sens, preșcolarii noștri folosindu-și creativitatea în realizarea unor oameni de zăpadă prin utilizarea unor materiale reciclabile.

PARADA COSTUMELOR ECOLOGICE - CARNAVALUL TOAMNEI - OCTOMBRIE 2020

Lorem Ipsum

PE URMELE DINOZAURILOR

Atunci când munca se împletește cu creativitatea, preșcolarii noștri sunt cei mai fericiți! În cadrul temei "Pe urmele Dinozaurilor", preșcolarii noștri au încercat să utilizeze materiale reciclabile în vederea confecționării de dinozauri. În acest fel, am reușit sa introducem în discuție și de data aceasta, importanța reciclării în viața noastră și în societate, reușind să avem împreună o săptămână productivă, eficientă, plină de zâmbete și voie bună.

Fundaţia Excellence

Şoseaua Bucium nr. 55 B
telefon fix gradinita excelence iasi
0232 - 462 954
telefon gradinita excelence
0741 - 050 800
0744 - 508 586
email gradinita excelence
contact@
închide

Vezi cum se distrează copilul tău!

Vizualizarea camerelor de supraveghere din Grădiniţa Excellence se poate face prin download-ul arhivelor de mai jos şi prin urmarea pașilor din ghidul de instalare.

Utilizatorul și parola de acces în aplicație sunt cele primite de la grădiniță.

Dacă doriți să folosiți vechiul sistem și aveți setările pentru Internet Explorer făcute, puteți accesa următorul link:

Accesează camerele de supraveghere >>